Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... poate fi martor in procesul penal propus de catre ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

poate fi martor in procesul penal propus de catre partea vatamata ...

poate fi martor in procesul penal propus de catre partea vatamata sotul acesteia , colegii acesteia de serviciu si daca nu va rog comunicatimi legea care nu permite acest lucru .
Pot fi audiați ca martori în procesul penal.