Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ce pot face dacă mia fost fraudat buletinul?...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ce pot face dacă mia fost fraudat buletinul?...

Buna ce pot face dacă miau fost fraudate datele cu caracter personal?
Plangere la Politie si la Autoritatea Naţională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal.