Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Pot fi trecut absent nemotivat in ziua de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Pot fi trecut absent nemotivat in ziua de 03.mai? ...

Buna ziua,

Pot fi trecut absent nemotivat in ziua de 03.mai?

Lucrez la un magazin alimentar.

Mulțumesc,
Numai dacă sunteți de serviciu în ziua respectiva și nu va duceți la munca.