Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Oferta de preț conține TVA
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Oferta de preț conține TVA

Bună ziua! Am uitat să scot TVA dintr-o ofertă de preț, e vreo problemă (încalc vreo lege) dacă valoarea comenzii emise va fi mai mică decât valoarea Referatului aprobat? Adică Referatul e aprobat pe 600 lei (sub 4.500) iar comanda va fi cu 19% mai mică. Vă mulțumesc!
Lucian Oltean, utilizator