Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Un credit în străinătate neachitat poate afecta ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Un credit în străinătate neachitat poate afecta bunurile din ...

Un credit în străinătate neachitat poate afecta bunurile din țară, te poate executa silit ?
de putut, poate.