Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Buna ziua! Ca societate comerciala vrem sa organizam ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Buna ziua! Ca societate comerciala vrem sa organizam un concurs ...

Buna ziua!
Ca societate comerciala vrem sa organizam un concurs cu premii la nivel national, pentru clientul final.
Intrebare: la ce institutii trebuie sa inregistrez regulamentu si in cat timp dureaza formalitatile?
Regulamentul de concurs nu trebuie înregistrat sau aprobat, trebuie însă autentificat la notar și pus la dispoziția publicului (online, pagină de facebook, fizic la magazin etc.). Vă pot asista în această materie, am făcut foarte multe regulamente de campanii și concursuri, inclusiv pentru lanțurile mari de magazine.
Cristina Filimon, multumesc!