Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buletin expirat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buletin expirat

Buna,

Fratele meu a locuit cu mama, are buletinul expirat din 2016, mama nu se putea deplasa pentru a reface buletinul, iar de curand a decedat.
Cum ar putea să își refacă buletinul pe casa mamei?
Ulterior vom face și succesiunea, dar fără buletin nu putem.

Mulțumesc
sa isi faca o carte de identitate provizorie.