Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Soțul meu lucreaza de 6 luni în germania Salzgiter ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Soțul meu lucreaza de 6 luni în germania Salzgiter lebensted ...

Soțul meu lucreaza de 6 luni în germania Salzgiter lebensted în construcții și nici acum nu i să făcut contract
Sa depuna o plangere la Politie si plangerea sa va fi directionata catre autoritatea competenta pentru solutionare.