avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 809 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Soțul meu lucreaza de 6 luni în germania Salzgiter ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Soțul meu lucreaza de 6 luni în germania Salzgiter lebensted ...

Soțul meu lucreaza de 6 luni în germania Salzgiter lebensted în construcții și nici acum nu i să făcut contract
Cel mai recent răspuns: Corina Capotã , Avocat 13:08, 19 Mai 2021
Sa depuna o plangere la Politie si plangerea sa va fi directionata catre autoritatea competenta pentru solutionare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Munca la negru in germania cristinutza02 cristinutza02 Buna ziua, Numele meu este Cristina, doresc sa fiu indrumata ce masuri sa luam asupra unei pers. care nu a dorit sa ne faca contract de munca.Sotul meu a ... (vezi toată discuția)
Masina retinuta la rar de politie gheo19 gheo19 buna . zilele trecute am fost cu masina sa ii fac rar-ul si am ramas masca cand au venit doi domni de la politie sa imi spuna ca masina va fi retinuta pe ... (vezi toată discuția)
Depunere sesizare florinflorinflorin florinflorinflorin Pot depune o sesizare la politia din municipiul de domiciliu daca evenimentul sesizat s-a petrecut in alt municiupiu?Multumesc. (vezi toată discuția)