avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 541 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum putem denunta ,ce trebuie făcut, suntem foarte ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum putem denunta ,ce trebuie făcut, suntem foarte disperați, ...

Cum putem denunta ,ce trebuie făcut, suntem foarte disperați, a promis cai face contract ,dar nimic ,ia spus de multe ori de contract, și parcă nu există, dar muncă cît de mult se poate ....sunt aproape 6 luni de cînd lucrează ,va rog ajutatine ,ce trebuie făcut?
Cel mai recent răspuns: Corina Capotã , Avocat 13:07, 19 Mai 2021
Reclamatie la ITM. Apoi actiune in instanta pe litigiu de munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reclamatie itm, bani concediu odihna trascaelena trascaelena Am fost angajat la o firma de panificatie ca sofer pe o perioada de aproape 7 luni, mi-am dat demisia am stat in preaviz 20 de zile si le-am cerut bani pe ... (vezi toată discuția)
Solutionarea conflictului de munca balisdanconstantin balisdanconstantin anul trecut am lucrat din 10 iunie pina in 2 sept si 5 oct/29 noiembr angajatorul tot a aminat sa imi faca c.i.m platind salariul in intirziere si ... (vezi toată discuția)
Simulatie prin interpunere de persoane roxanagina roxanagina Va rog explicati-mi ce pot face..sint disperata..acum 10 ani matusa mea si-a vindut apart din orasul sau si a venit la mine si la sora in alt oras ,sa stea ... (vezi toată discuția)