Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum putem denunta ,ce trebuie făcut, suntem foarte ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum putem denunta ,ce trebuie făcut, suntem foarte disperați, ...

Cum putem denunta ,ce trebuie făcut, suntem foarte disperați, a promis cai face contract ,dar nimic ,ia spus de multe ori de contract, și parcă nu există, dar muncă cît de mult se poate ....sunt aproape 6 luni de cînd lucrează ,va rog ajutatine ,ce trebuie făcut?
Reclamatie la ITM. Apoi actiune in instanta pe litigiu de munca.