Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Restituire sume necuvenite
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Restituire sume necuvenite

O societate trebuie sa restituie indemnizația pentru zile supraveghere copii pentru un angajat ca suma necuvenita. Ce implicații fiscale sunt? Trebuie depusă rectificativa la D112?
george-neagu, moderator