Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incadrare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incadrare

as vrea sa stiu daca un asistent medical incadrat la inspectia sanitara din cadrul dsp vaslui in categoria functionari publici ca asistent inspector poate fi incadrat ca inspector sanitar dupa ce a absolvit facultatea de filosofie din cadrul facultatii SPIRU HARET cursuri la distanta in cadrul sectiei VASLUI, DACA ESTE ACREDITATA SI LICENTA VALABILA!,CU CE SALARIU POATE FI INCADRAT,etc.
care este legatura intre asistent medical, filosofie si inspector sanitar?