avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 661 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Stagiu de cotizare!Am stagiu de cotizare de 32 ani si ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Stagiu de cotizare!Am stagiu de cotizare de 32 ani si 9 luni ...

Stagiu de cotizare!Am stagiu de cotizare de 32 ani si 9 luni in conditii normale,1 an si 10 luni(100%) in gr.I de munca si 7 ani si 9 luni(100%) in gr.II de munca.Mentionez ca sunt nascut in 30.03,1958.Va rog sa imi spuneti cat este stagiul meu de cotizare in total si cand pot iesi la pensie.Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: cimbet , utilizator 14:49, 20 Iunie 2021
Buna ziua,
deci nu mi-au scanat ultima pagina?
Altfel nu imi explic de ce nu apar anii mei de grupa in datele CNPP.
Am trimis o sesizare la CNPP si nu am primit inca raspuns.
Ce doream sa stiu este" cat este stagiul meu de cotizare in total si cand pot iesi la pensie",pentru
ca vreau sa merg din nou la CNPP pentru lamuriri....
Va multumesc pentru raspunsuri si scuze de deranj....
Buna,nu am primit inca raspuns la intrebarea mea.Macar un sfat....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Date lipsĂ vechime În baza electronicĂ gnstanescu gnstanescu Bună ziua și la mulți ani pe 2022! Am o problemă: deși mi-am făcut cont de autentificare pe site-ul CNPP.RO, în contul meu nu apare înregistrat nimic ... (vezi toată discuția)
Pensionare anticipata Derulator Derulator Am 54 ani, o vechime in munca de 30 ani (fara armata si facultate), si lucrand in siderurgie, castig inca aprox. 5 ani la vechimea in munca. Ma pot pensiona ... (vezi toată discuția)
Stagiu de cotizare ContSters392093 ContSters392093 Am adeverinta de la CNE cu o perioada de 19 ani ( intre 1996 si 2015 ) in care am fost LEP ( lucrator expus profesional), timp in care am lucrat in zona I de ... (vezi toată discuția)