Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Stagiu de cotizare!Am stagiu de cotizare de 32 ani si ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Stagiu de cotizare!Am stagiu de cotizare de 32 ani si 9 luni ...

Stagiu de cotizare!Am stagiu de cotizare de 32 ani si 9 luni in conditii normale,1 an si 10 luni(100%) in gr.I de munca si 7 ani si 9 luni(100%) in gr.II de munca.Mentionez ca sunt nascut in 30.03,1958.Va rog sa imi spuneti cat este stagiul meu de cotizare in total si cand pot iesi la pensie.Va multumesc anticipat!
Buna ziua,
deci nu mi-au scanat ultima pagina?
Altfel nu imi explic de ce nu apar anii mei de grupa in datele CNPP.
Am trimis o sesizare la CNPP si nu am primit inca raspuns.
Ce doream sa stiu este" cat este stagiul meu de cotizare in total si cand pot iesi la pensie",pentru
ca vreau sa merg din nou la CNPP pentru lamuriri....
Va multumesc pentru raspunsuri si scuze de deranj....
Buna,nu am primit inca raspuns la intrebarea mea.Macar un sfat....