avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 704 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Se poate intabula un apartament fara CNP-ul unuia din ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Se poate intabula un apartament fara CNP-ul unuia din coproprietari, ...

Se poate intabula un apartament fara CNP-ul unuia din coproprietari, plecat definitiv din tara(cu cetatenie a altui stat)?
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Justitiarul711 , utilizator 18:47, 23 Iunie 2021
Da, se poate. Multe state nu au CNP, deci de unde sa vi-l dea daca omul nu e cetatean roman?
Ultima modificare: Miercuri, 23 Iunie 2021
Justitiarul711, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fantastic!!! deea_lex deea_lex Imi permit sa va impartasesc ultima mea experienta legata de infiintarea unei societati comerciale dorindu-va sa nu vi se intample niciodata.... Strangem ... (vezi toată discuția)
Referitor la revisal Dinush Dinush Daca un salariat este cetatean maghiar, dar i-am facut CNP Romanesc, prin urmare are domiciliul in Romania, in Revisal la date personale ce trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Obtinerea unui act de cetatenie doina-doina doina-doina Buna tuturor. As dori sa achizitionez un apartament dar eu nu locuiesc in Romania. Sunt plecata din 1980 ( deci nu am CNP) si abia am putut sa-mi obtin o copie ... (vezi toată discuția)