Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Se poate intabula un apartament fara CNP-ul unuia din ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Se poate intabula un apartament fara CNP-ul unuia din coproprietari, ...

Se poate intabula un apartament fara CNP-ul unuia din coproprietari, plecat definitiv din tara(cu cetatenie a altui stat)?
Multumesc.
Da, se poate. Multe state nu au CNP, deci de unde sa vi-l dea daca omul nu e cetatean roman?
Justitiarul711, utilizator