Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contract comodat PF si PFI
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contract comodat PF si PFI

Buna ziua,
Vreau sa inchei un contract de comodat pentru un autoturism intre mine ca persoana fizica si fiica mea inregistrata ca PFI (Medic Psihiatrie pedriatica) astfel incat sa fie valabil si sa poata deduce cheltuielile cu autoturismul si reparatiile pe PFI.
Poate fi incheiat ca atare sau trebuie in forma autentica?
EugeniaTudosie, utilizator