Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna seara,am o mare problema mi am pierdut CI și nu ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna seara,am o mare problema mi am pierdut CI și nu are cine ...

Buna seara,am o mare problema mi am pierdut CI și nu are cine sa ma ia in spațiul locativ, buletinul de îl aveam era trecut la cineva in spațiu iar persoana respectiva nu ma mai poate ajuta cu asta. Cum pot sa procedez îmi trebuie urgent sa îmi fac buletinul și nu știu cum sa procedez. Va rog dacă ma puteți ajuta cu un sfat sau ce pașii trebuie sa urmez. Mulțumesc anticipat.
Pana la solutionarea problemei domiciliului , puteti solicita eliberarea unei C.I. provizorii.
Detalii
[ link extern ] /