Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dreptul la anonimizare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dreptul la anonimizare

Buna ziua!
Daca fac o sesizare la niste institutii ale statului privind incalcatrea dreptului meu de cetatean de catre o firma de transare carne, aflata in imediata apropiere a locuintei mele, este normal ca aceste institutii ale statului sa livreze numele meu detinatorilor acestei firme care ulterior s-au interesat despre mine prin terte persoane?
adax, utilizator