Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Persoană juridică: Se poate tăia chitanță pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Persoană juridică: Se poate tăia chitanță pentru încasare ...

Persoană juridică: Se poate tăia chitanță pentru încasare dacă am proprire pe contul bancar sau este ilegal? Proprirea este făcută de către Administrarea Judeteana a Finantelor Publice.
Da. Nu.
Vă mulțumesc!

Corina Capotã a scris:

Da. Nu.