Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... De 3 luni de zile pe factura de enel îmi mai vine de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

De 3 luni de zile pe factura de enel îmi mai vine de plata un ...

De 3 luni de zile pe factura de enel îmi mai vine de plata un aer condiționat pe care nu l-am achiziționat niciodată.
De 3 luni fac sesizări la ei ,dar nu au luat nicio măsură în remedierea situației.
Cum ar trebui procedat pt a ieși din aceasta situație neplăcută.?
Sesizati Protectia Consumatorului. Se face online. O sa va ceara sa atasati dovezi ca le-ati facut sesizari.
Mulțumesc!