Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Vreau sa știu și eu am trecut pe roșu 2 ori în ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Vreau sa știu și eu am trecut pe roșu 2 ori în germania eram oprit la ...

Vreau sa știu și eu am trecut pe roșu 2 ori eram oprit la samafor și nu am fost atent m-am uitat la saforul.din stânga mea era verde și am trecut că am crezut că la mine sa făcut era o chieste sus neagra rotunda dar nu am văzut nici un blitz și următoare la.fel acum întrebarea merg toate camerele ? Și ce as putea pății am mai trecut și pe galben dar nu era nimic și asta ar fii a 2 abatere 1 am depășit de 20 și am văzut îmi dă 70 euro amenda și 1 punct sper sa nu îmi ridice carnetul că am nevoie sa ajung la munca
Adrian97.ro, utilizator