Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă un contract de munca s-a încheiat pe modelul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă un contract de munca s-a încheiat pe modelul vechi, varianta ...

Dacă un contract de munca s-a încheiat pe modelul vechi, varianta noua fiind cea care are clauza cu pensiile private, este necesar sa se schimbe pe modelul nou sau se face act aditional de completare?
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...