avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 374 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă un contract de munca s-a încheiat pe modelul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă un contract de munca s-a încheiat pe modelul vechi, varianta ...

Dacă un contract de munca s-a încheiat pe modelul vechi, varianta noua fiind cea care are clauza cu pensiile private, este necesar sa se schimbe pe modelul nou sau se face act aditional de completare?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:01, 27 Iulie 2021
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cim munca la domiciliu luminita29 luminita29 Buna ziua, Am rugamintea sa ma indrumati cum este mai corect sa procedez. Un angajat are CIM cu timp partial 4 ore pe zi pe durata nedeterminata. As dori sa ... (vezi toată discuția)
Urgent contract de munca cu 4 ore mariacrisss mariacrisss Bună ziua Va rog frumos sa ma ajutați cu un răspuns dacă se poate Am fost în CM cu codul 14 pana ieri(547zile ) Am primit gr.3 pt pensie de ... (vezi toată discuția)
Daca intr-un contract de locatiune, proprietarul ( locatorul) ... Gabriel Alionte Gabriel Alionte Daca intr-un contract de locatiune, proprietarul ( locatorul) instraineaza bunul imobil, este necesara intocmirea unui act aditional in care se va mentiona ... (vezi toată discuția)