Forum Discuţii juridice Executare silită Am de plata 356 lei la un executor.Toata suma mi-a ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am de plata 356 lei la un executor.Toata suma mi-a fost oprita ...

Am de plata 356 lei la un executor.Toata suma mi-a fost oprita de banca Piraeus exact in primele zile de pandemie ! Totusi casa de pensii opreste in continuare lunar. Am sunat executorul si l- am informat de situatie . Cei 356 lei sunt in banca de 2 ani .La interogarea de sold eu îi vad. Zice ca nu e vina lui ca banca nu a trimis banii la el. Banca zice ca nu poate sa îmi dea banii decat daca executorul deblocheaza . Executorul spune ca dupa ce recupereaza cei 356 lei de la casa de pensii deblocheaza contul meu din banca . Unde sa ma adresez ?
La instanta.