Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. S-a dat cumva vreo lege care spune ca pana ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. S-a dat cumva vreo lege care spune ca pana la varsta ...

Buna ziua.

S-a dat cumva vreo lege care spune ca pana la varsta de 3 ani, copiii nu se trec la cheltuielile Asociatiei de Proprietari?
adm.borodi, utilizator
Proiectul se afla la Camera Deputatilor.

Proiect de Lege pentru completarea articolului 82 din Legea nr.196/2018 privind înfiinţarea, organizarea şi funcţionarea asociaţiilor de proprietari şi administrarea condominiilor
[ link extern ]
Mulțumesc