Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua. Sotul meu a adunat amenzi de circulatie ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua. Sotul meu a adunat amenzi de circulatie care au fost ...

Buna ziua. Sotul meu a adunat amenzi de circulatie care au fost directionate catre primarie. Pot plati esalonat dar o parte din suma sa mearga catre amenzi si o parte catre impozit? Multumesc anticipat
Buna ziua
Nu puteti plati impozitul, pana nu se achita toate amenzile.
Multumesc frumos