Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Vreau să-mi ridic diploma de profesională de la ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Vreau să-mi ridic diploma de profesională de la roman. Diploma ...

Vreau să-mi ridic diploma de profesională de la roman.
Diploma este la Arhiva.
Faceti cerere scrisa la detinatorul arhivei. Posibil sa platiti o suma de bani.
Pensie de invaliditate din România, momentan locuiesc in Germania cu soțul meu care este neamț . Ce discuție trebuie să deschid?..
Sfediu Violina, utilizator
Discutia se deschide in sectiunea pensii-pensionari. Nu uitati sa scrieti ce doriti de fapt sa aflati legat de pensia de invaliditate.
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca