Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Probleme la Telekom ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Probleme la Telekom Vreau sa ajut o doamna de 74 ani care efectiv ...

buna dimineata,
Vreau sa ajut o doamna de 74 ani care efectiv a fost pacalita de cei de la Telekom sa faca abonament la mobil ea fiind la cartela
am intrat pe sit-ul lor sa vad care este formularul de cerere de reziliere si nu reusesc sa imi dau seama ,ca sa nu gresesc,care este ,toate formularele mi se pare ca au o titulaturra ambigua
vreau sa fac la ei intai ,apoi la protectia consumatorului
Un abuz peste masura .L-au facut pentru 2 ani ,de 9 euro,ea abia avand bani sa plateasca tel fix
nu stiu ce o sa rezolv ,dar o sa incerc
Pot sa fac cererea de mana?
~ Conținut șters la cerere ~