Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificatul de acționar.
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificatul de acționar.

Bună ziua! Vreau să vă rog de certificatul de acționar la societatea comercială SCDRMA Neamț ,dacă mai este valabil și cât valorează? Vă mulțumesc !
george-neagu, moderator
Puteti sa luati legatura cu Depozitarul Central (Bucuresti, Bulevardul Carol I, nr. 34 - 36) unde puteti solicita oricand plata dividendelor, eliberarea extrasului de cont, istoric de cont, sumare de cont, lista de coduri confidentiale, modificari de date personale, inregistrari ale transferurilor directe de proprietate precum si preturile actiunilor (doar titularul, cu buletinul, poate solicita informatiile de mai sus.)
Gasiti informatii aici: [ link extern ] /
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca