Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca un angajat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca un angajat plateste contributii ...

Buna ziua!
Va rog sa-mi spuneti daca un angajat plateste contributii pentru o luna incomplet lucrata (doar 5 zile), dupa care si-a dat demisia?
Multumesc!
Mariaiu, utilizator
Se platesc contributiile aferente perioadei lucrate.