Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua, ce se poate face si care sunt pasii de ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua, ce se poate face si care sunt pasii de urmat in cazul ...

Buna ziua, ce se poate face si care sunt pasii de urmat in cazul unui functionar public care ocupa functia de casier intr-o primarie, care are probleme psihice? Va multumesc!
Se poate incerca schimbarea functiei in urma unei evaluari.