Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Am scos din greșeală 2 rapoarte Z unul după altul.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Am scos din greșeală 2 rapoarte Z unul după altul.

Am scos din greșeală 2 rapoarte Z unul după altul, bineînțeles că al doilea a ieșit pe 0. Ce e de făcut?
george-neagu, moderator
nimic.
Nu trebuie sa faceti nimic, nu este interzis sa aveti 2 rapoarte z intr-o zi.
Mulțumesc! :) s-a rezolvat cu bine. Am sunat și la cei de la casa de marcat și au spus și ei că nu este nici o problemă, e pun unul după altul fără alte modificări.