avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 477 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Am scos din greșeală 2 rapoarte Z unul după altul.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Am scos din greșeală 2 rapoarte Z unul după altul.

Am scos din greșeală 2 rapoarte Z unul după altul, bineînțeles că al doilea a ieșit pe 0. Ce e de făcut?
Ultima modificare: Vineri, 17 Septembrie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Adela90 , utilizator 19:21, 17 Septembrie 2021
nimic.
Nu trebuie sa faceti nimic, nu este interzis sa aveti 2 rapoarte z intr-o zi.
Mulțumesc! :) s-a rezolvat cu bine. Am sunat și la cei de la casa de marcat și au spus și ei că nu este nici o problemă, e pun unul după altul fără alte modificări.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Raport zilnic alinaf87 alinaf87 Buna ziua, Ce trebuie facut in cazul in care s-a batut in casa de marcat pe doua rapoarte ''z'' aceeasi data(pe unul trebuia sa fie data de 06.10.2011,iar ... (vezi toată discuția)
Casa de marcat orianadiana orianadiana buna ziua, am o problema mai ciudata din punctul meu de vedere. Acu cateva luni mi-am achizitionat o casa de marcat, iar dupa fiscalizare cei de la magazin ... (vezi toată discuția)
Raport z taxi fionut fionut Buna ziua, pfa taxi in sistem real,nu am raport z la mai multe zile ce inregistrez in raport incasari?se poate inregistra ziua respectiva din raportul de la ... (vezi toată discuția)