Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Va salut cu respect! Am dat bacalaureatul in anul 2000 ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Va salut cu respect! Am dat bacalaureatul in anul 2000 dar nu ...

Va salut cu respect! Am dat bacalaureatul in anul 2000 dar nu mi am scos diploma, am fost azi la liceu mi au gasit-o dar are probleme si anume: nu are poza si 2 stampile de la secretariat mi au spus ca stampilele care se puneau in vremea aceea nu mai exista pt ca au fost distruse in anul 2017, ce ma sfătuiți sa fac mai departe am nevoie de ea in maxim 2 saptamanii!
Solicitati sprijin de la Inspectorul Scolar Judetean.
Multumesc! Oare daca imi pune de la secretariat stampila care o au acum, nu este valabila?

Cornel Vasile a scris:

Solicitati sprijin de la Inspectorul Scolar Judetean.

RAT IOAN, utilizator
Eu cred ca este valabila .