avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 677 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Va salut cu respect! Am dat bacalaureatul in anul 2000 ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Va salut cu respect! Am dat bacalaureatul in anul 2000 dar nu ...

Va salut cu respect! Am dat bacalaureatul in anul 2000 dar nu mi am scos diploma, am fost azi la liceu mi au gasit-o dar are probleme si anume: nu are poza si 2 stampile de la secretariat mi au spus ca stampilele care se puneau in vremea aceea nu mai exista pt ca au fost distruse in anul 2017, ce ma sfătuiți sa fac mai departe am nevoie de ea in maxim 2 saptamanii!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:57, 17 Septembrie 2021
Solicitati sprijin de la Inspectorul Scolar Judetean.
Multumesc! Oare daca imi pune de la secretariat stampila care o au acum, nu este valabila?


Cornel Vasile a scris:

Solicitati sprijin de la Inspectorul Scolar Judetean.

Ultima modificare: Vineri, 17 Septembrie 2021
RAT IOAN, utilizator
Eu cred ca este valabila .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cine elibereaza diploma de bacalaureat? mirelas mirelas Buna ziua ! Am si eu o problema la care v-asi ruga sa ma ajutati sa ii gasesc raspunsul .Fratele meu a urmat un liceu particular la sfarsitul ultimului an nu ... (vezi toată discuția)
Cine imi elibereaza diploma de bacalaureat? mirelas mirelas Fratele meu a terminat cursurile unui liceu privat. In primul an nu s-a inscris la examenul de bacalaureat, ci deabia in anul urmator dar nu a mai mers cu ... (vezi toată discuția)
Eliberare diploma bac alina27 alina27 nu stiu daca am postat bine mesajul,dar va cer ajutorul,ca deja nu mai pot.am pierdut diploma de bac si m-am dus sa scot un duplicat...in 7 zile am terminat ... (vezi toată discuția)