Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua! Am depus cererea pentru racordare la ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua! Am depus cererea pentru racordare la energia electrică,de ...

Buna ziua!
Am depus cererea pentru racordare la energia electrică,de la începutul lunii decembrie, 2020. La începutul lunii iulie 2021 am achitat suma de 4500 lei ,costul racordarii .Nici până la data această,20 sept 2021,nu au venit să monteze contorul,motivand ca sunt probleme la firmă...
Cum este posibil așa ceva,cand eu ca si client am plătit suma aceasta ,ca să beneficiez de ce????
Ar putea cineva să mă ajute și să mi spună ce este de facut in această situație ?
Vă mulțumesc anticipat!
~ Conținut șters la cerere ~