Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua , îmi cer scuze pentru deranj, aș avea o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua , îmi cer scuze pentru deranj, aș avea o întrebare ...

Buna ziua , îmi cer scuze pentru deranj, aș avea o întrebare la dumneavoastră , daca eu urmez o facultate la stat și una la privat voi plati la ambele facultăți taxa?
Mulțumesc!
daca ati reusit sa intrati la stat la buget, nu veti plati la stat, ci doar la privat, daca nu... da, veti plati 2 taxe
gi-jane2, moderator