avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 384 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua , îmi cer scuze pentru deranj, aș avea o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua , îmi cer scuze pentru deranj, aș avea o întrebare ...

Buna ziua , îmi cer scuze pentru deranj, aș avea o întrebare la dumneavoastră , daca eu urmez o facultate la stat și una la privat voi plati la ambele facultăți taxa?
Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 19:12, 20 Septembrie 2021
daca ati reusit sa intrati la stat la buget, nu veti plati la stat, ci doar la privat, daca nu... da, veti plati 2 taxe
Ultima modificare: Luni, 20 Septembrie 2021
gi-jane2, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buget sau taxa Alexander92 Alexander92 Bună ziua, Vă mulţumesc anticipat pentru răbdarea de a citi această întrebare. Aş dori să vă prezint o problemă mai deosebită, căreia aş dori ... (vezi toată discuția)
Acordare indemnizatie pentru cresterea copilului andreeacoco andreeacoco Buna seara, imi cer scuze de deranj st studenta in anul 1 master la zi cu taxa la o institutie de stat am terminat in vara o facultate la zi buget la o ... (vezi toată discuția)
Nelamurire inscriere la a doua facultate costi_f2000 costi_f2000 Buna ziua, In prezent sunt student la Facultatea de Drept in anul I, la buget, fiind admis in sesiunea iulie 2019. Acum, in sesiunea iulie 2020 doresc sa ma ... (vezi toată discuția)