Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... CASS si CAS pt 2017 se poate contesta?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

CASS si CAS pt 2017 se poate contesta?

Ce puteti sa imi spuneti , va rog, despre taxa pt CASS si CAS pt 2017? se poate contesta? in ce conditii?
george-neagu, moderator
Actul primit de la finante pentru impunerea platii CASS si CAS se poate contesta.
OK, multumesc, dar ce sansa de reusita am, sa nu mai platesc?