Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, O persoana care are gradul III de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, O persoana care are gradul III de invaliditate poate ...

Buna ziua,
O persoana care are gradul III de invaliditate poate lucra 8 ore pe zi sau este obligatoriu 4 ore?
4 ore/zi.
Maxim 4 ore/zi.