Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cum pot sa inchid un PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cum pot sa inchid un PFA?

Salut, cum pot sa inchid un PFA care a fost infiintat in urma cu mai putin de o luna si nu a efectuat nicio activitate?

Multumesc
george-neagu, moderator
Buna,
Informatii gasesti aici
[ link extern ] /
elenazan, utilizator