avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 599 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cum pot sa inchid un PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cum pot sa inchid un PFA?

Salut, cum pot sa inchid un PFA care a fost infiintat in urma cu mai putin de o luna si nu a efectuat nicio activitate?

Multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 22 Septembrie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: elenazan , utilizator 12:40, 22 Septembrie 2021
Buna,
Informatii gasesti aici
[ link extern ] /
Ultima modificare: Miercuri, 22 Septembrie 2021
elenazan, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa it: fonduri nerambursabile adsivlad adsivlad Buna ziua. Sunt PFA norma de venit in domeniul IT. Ma intereseaza sa stiu in ce masura pot beneficia de fonduri nerambusabile in activitatea mea. (vezi toată discuția)
Transformare micro in p.f.a.-pasi de urmat nucu$ nucu$ Consider ca aceasta discutie, este de actualitate si ar fi de ajutor multor participanti la forum, bulversati de impozitul forfetar.Macar pana la sfarsitul ... (vezi toată discuția)
Am infiintat un pfa domeniul ssm in luna noiembrie 2020. andynyul andynyul Buna ziua ! Am infiintat un PFA in luna noiembrie 2020, cu scopul de a desfasura activitate in domeniul SSM ca serviciu extern. Comisia de abilitare s-a ... (vezi toată discuția)