Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... BUNA ZIUA, POT SA DAU UNEI PERSOANE FIZICE UN IMPRUMUT ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

BUNA ZIUA, POT SA DAU UNEI PERSOANE FIZICE UN IMPRUMUT DE 20000 ...

BUNA ZIUA,
POT SA DAU UNEI PERSOANE FIZICE UN IMPRUMUT DE 20000 EURO?
CUM PROCEDEZ PENTRU A NU PIERDE SAU POATE UN CAZ DE DECES
MULTUMESC
Puteti face un act notarial in care sa mentionati toate posibilitatile, termene, giranti, etc.
pt suma asta, sa puneti impoteca imobiliara. Daca nu are bunuri in proprietate si /sau nu accepta ipoteca,, nu dati bani imprumut