Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Va salut! Cum trebuie procedat ca sa beneficiez de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Va salut! Cum trebuie procedat ca sa beneficiez de compensarea ...

Va salut!
Cum trebuie procedat ca sa beneficiez de compensarea facturii la anergie electrica? Cui ma adresez? Mentionez ca ma incalzesc cu curent, aprox 400-500 kw/ luna, intr-o luna geroasa. Multumesc anticipat.
e vorba de consumatorii casnici cu venituri mici? raspunsul este: primaria