avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Va salut! Cum trebuie procedat ca sa beneficiez de ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Va salut! Cum trebuie procedat ca sa beneficiez de compensarea ...

Va salut!
Cum trebuie procedat ca sa beneficiez de compensarea facturii la anergie electrica? Cui ma adresez? Mentionez ca ma incalzesc cu curent, aprox 400-500 kw/ luna, intr-o luna geroasa. Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 00:49, 16 Octombrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
e vorba de consumatorii casnici cu venituri mici? raspunsul este: primaria

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

E.on vrea sa ma execute. cum procedez? tushu tushu Bună ziua, vă reţin atenţia cu o problemă. Locuim într-un duplex de circa 5 ani. În urmă cu circa trei luni, am descoperit că, în toată această ... (vezi toată discuția)
E on - 12.000 kw scursi in pamant din cauza unei greseli de realizare a instalatiei electrice black_kat black_kat Buna ziua. Cum ar trebui sa procedez in cazul in care am o fact de 6200 lei la e on , in jur de 12 000 kw , pe care nu i am consumat ? A fost o ... (vezi toată discuția)
Contestare factura vulturu39 vulturu39 Firma care furnizează agent termic de încălzire instalează un giga calorimetru. Factura scade de la 300 - 400 RON/luna pe luna la 30 -50 RON/luna. Vine ... (vezi toată discuția)