Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Repartitoare -bloc racordat la retea ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Repartitoare -bloc racordat la retea secundara/centrala cvartal

Buna seara,

Va rog frumos sa ma lamuriti daca este obligatorie montarea de repartitoare de caldura (conf Legii 196/2021) si pentru apartamentele dintr-un condominiu racordat la reteaua de energie termica secundara a unei centrale termice de cvartal?

Mulțumesc frumos!
casutza, utilizator