Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Se poate deja deschide la fondul de garantie un dosar ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Se poate deja deschide la fondul de garantie un dosar pentru ...

Se poate deja deschide la fondul de garantie un dosar pentru daune de la cityinsurance? Sau trebuie asteptat pana instanta decide falimentul?
Va multumesc
Din declaratiile lor am inteles ca se poate, ca o sa se comporte ca un asigurator pana se termina toata nebunia...
~ Conținut șters la cerere ~