avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 745 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Se poate deja deschide la fondul de garantie un dosar ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Se poate deja deschide la fondul de garantie un dosar pentru ...

Se poate deja deschide la fondul de garantie un dosar pentru daune de la cityinsurance? Sau trebuie asteptat pana instanta decide falimentul?
Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 10:27, 20 Octombrie 2021
Din declaratiile lor am inteles ca se poate, ca o sa se comporte ca un asigurator pana se termina toata nebunia...
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valabilitate rca euroins??? tiberiu448 tiberiu448 Bună ziua! Ce se întâmplă acum cu cei care au RCA făcut la euroins pe un an de zile mai este valabil sau nu??? Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Am avut accident si celalalt este la cityinsurance. probabil ... Anca320 Anca320 Am avut accident si celalalt este la cityinsurance. Probabil nu mai primesc nimic de la cityinsurance. Trebuie totus sa mai deschid acolo un dosar, pentru a ... (vezi toată discuția)
Daune accident nicola65 nicola65 buna ziua,am avut un accident cu o masina in septembrie 2016 care avea asigurarea la carpatica,am facut dosar de dauna iar de atunci astept un raspuns si banii ... (vezi toată discuția)