Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Durata de timp pentru care este necesara pastrarea ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Durata de timp pentru care este necesara pastrarea contractelor intr-o companie?

Buna ziua.
Care este actul normativ care reglementeaza durata de timp pentru care este necesara pastrarea contractelor intr-o companie? (ma refer la contracte de achizitii, contracte de prestari servicii etc.) Multumesc.
george-neagu, moderator