avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 548 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Ce anume trebuie sa scriu in Registrul de inventar?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Ce anume trebuie sa scriu in Registrul de inventar?

Buna ziua!
Sunt Psiholog clinician si tocmai mi-am infiintat cabinetul individual de psihologie.

Ce anume trebuie sa scriu in Registrul de inventar? Mentionez ca in cabinet, pe langa mobilier, am multe materiale de lucru, precum jucarii, jocuri etc.

Multumesc !
Ultima modificare: Miercuri, 27 Octombrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Registru inventar pfa georgescug georgescug In anul 2006, fiind PFA Cabinet individual de Insolventa am intrerupt acesta activitate intrand ca asociat si formand o societate de forma SPRL unde dupa 6 ... (vezi toată discuția)
Chitantier pt psiholog clinician si facturier? danielavasile danielavasile Buna seara. Va rog sa ma ajutati cu informatii despre ce am de facut pt a lucra corect ca psiholog clinician. Am toate actele ok pe cabinet individual, totul ... (vezi toată discuția)
Ordinul 1563/09.09.2020 se aplica si cabinetelor de psihologie (cod caen 8690)? alexandramaftei@yahoo.com alexandramaftei@yahoo.com Buna ziua, Numele meu este Alexandra Maftei si sunt psiholog clinician si psihoterapeut cu drept de libera practica. Detin propriul cabinet individual, ... (vezi toată discuția)