Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Ce anume trebuie sa scriu in Registrul de inventar?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Ce anume trebuie sa scriu in Registrul de inventar?

Buna ziua!
Sunt Psiholog clinician si tocmai mi-am infiintat cabinetul individual de psihologie.

Ce anume trebuie sa scriu in Registrul de inventar? Mentionez ca in cabinet, pe langa mobilier, am multe materiale de lucru, precum jucarii, jocuri etc.

Multumesc !
george-neagu, moderator