Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Ce consecinţe are , nepronunţarea instanţei pe ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Ce consecinţe are , nepronunţarea instanţei pe cererea incidentală? ...

Ce consecinţe are, nepronunţarea instanţei pe cererea incidentală?
(În recurs)
Ioan Victor, utilizator
Ce fel de incidentala?
Recurs dupa decizie sau recurs dupa sentinta?
Decizia civilă, a T.B. Secţia a III.a, a fost atacată în termen, cu recurs, judecat la CAB, fără a se judeca cererea incidentală, de instanţa CAB. Se merită sesizarea CSM - S.J ?
Ce fel de incidentala?