avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 564 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Zilele libere OUG 110/2021 pot fi cerute și dacă ...
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Zilele libere OUG 110/2021 pot fi cerute și dacă ...

Zilele libere prevăzute de OUG 110/2021 pot fi cerute și dacă decizia de desfășurare a cursurilor online este data de consiliul de administrație al unității de învățământ în baza art. 3 alin. (2) din ordinul comun 5338?

Alte discuții în legătură

Oug 110/02.10.2021 bună ziua, numele meu este adriana poporogu. Începand cu data ... AdrianaPoporogu AdrianaPoporogu Bună ziua, Numele meu este Adriana Poporogu. Începand cu data de 04.10.2021 și pana la data de 17.10.2021 scoala unde învață fiica mea a funcționat ... (vezi toată discuția)
Clinicile medicale private sunt sau nu unități sanitare publice? bozzont bozzont Clinicile medicale private sunt sau nu unități sanitare publice? Conforma art. 4 alin 1 din OUG 147/27.08.2020: Angajații sistemului național de ... (vezi toată discuția)
Cheltuire fonduri comitet reprezentativ parinti ioanamir ioanamir Buna seara. La gradinita unde e copilul meu exista un Comitet Reprezentativ al Parintilor (CRP), fara personalitate juridica si fara un regulament de ... (vezi toată discuția)