Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna ziua. Cum pot sterge o postare?
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna ziua. Cum pot sterge o postare?

Cum pot muta o postare in alta categorie a forumului?
Claudiu Dumitriu, utilizator
Despre ce postare este vorba?
Am pus o intrebare prea lunga si formulata nesatisfacator pe care vreau sa o sterg si sa o reformulez
Care este topicul?
Buna seara. Contencios administrativ sau probleme juridice cu autoritatile