Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Transmiterea la C.A.S.M.B. a certificatului roz în ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Transmiterea la C.A.S.M.B. a certificatului roz în original este de 30 de zile de când?

Bună ziua. Transmiterea la C.A.S.M.B. a certificatului roz în original este de 30 de zile de când? De la data emiterii certificatului medical?
george-neagu, moderator