avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 536 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Transmiterea la C.A.S.M.B. a certificatului roz în ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Transmiterea la C.A.S.M.B. a certificatului roz în original este de 30 de zile de când?

Bună ziua. Transmiterea la C.A.S.M.B. a certificatului roz în original este de 30 de zile de când? De la data emiterii certificatului medical?
Ultima modificare: Marți, 16 Noiembrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Termen legal pentru eliberarea certificatului fiscal spidie_spitz spidie_spitz buna ziua nu pot OBTINE un certificat fiscal in judetul giurgiu unde am un teren pt ca d-na contabila este in concediu medical si nimeni nu stie cand se va ... (vezi toată discuția)
Certificat de atestare fiscala ioanatodi ioanatodi Buna ziua Am o nelamurire : certificatul de atestare fiscala ptr bugetul de stat este valabil 20 de zile lucratoare sau calendaristice? Certificatul ptr ... (vezi toată discuția)
Indemnizatia de maternitate cand ai doua locuri de munca Buna ziua, In prezent sunt in concediu prenatal . Inainte de a intra in concediu am avut doua locuri de munca , unul full time si altul part-time. La ambele ... (vezi toată discuția)