Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Buna ziua. O persoana cetatenie romana, care are ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Buna ziua. O persoana cetatenie romana, care are contract in ...

Buna ziua. O persoana cetatenie romana, care are contract in Olanda, contract olandez, care vine sa lucreze cu telemunca in Romania, trebuie sa plateasca ceva in Romania sau sa se inregistreze si in Romania?

Multumesc
Era o directiva europeana cu detasarea, care la un moment dat a fost aspru criticata. Cautati-o pe Google.
ok. Multumesc