Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere judecare in lipsa însoțită de o nota
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere judecare in lipsa însoțită de o nota

Bună seara,
Vreau sa trimit o cerere de judecare in lipsa însoțită de o nota, cum pot verifica ca aceasta a fost inregistrata la judecătorie.
Mulțumesc!
falconcarr2, utilizator
Daca exista varianta dosarului electronic verificați după ce obțineți accesul online dacă nu exista sunand la arhiva sau mergand personal si întrebând