avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 498 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Buna ziua! Pe perioada concediului medical pt covid se ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Buna ziua! Pe perioada concediului medical pt covid se mai plătesc ...

Buna ziua! Pe perioada concediului medical pt covid se mai plătesc taxele pentru CAS. CASS?

Alte discuții în legătură

Buna ziua ! sunt intreprindere individuala pe prestari servicii ... vlad196938 vlad196938 Buna ziua ! Sunt Intreprindere individuala pe prestari servicii , fara angajati si dupa confirmarea sotiei ca pacient pozitiv cu covid-19 , am fost obligat de ... (vezi toată discuția)
Un pfi medic care are un cabinet si din cauza imolnavirii cu ... Mihaela Betea Mihaela Betea Un pfi medic care are un cabinet si din cauza imolnavirii cu Covid cabinetul este inchis pe perioada izolarii. Exista un ajutor de stat care se poate obtine de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. m-am angajat la data de 11.10.2021 si nu am avut nici ... Crucianu Cristina Crucianu Cristina Buna ziua. M-am angajat la data de 11.10.2021 si nu am avut nici o zi de stagiu de cotizare la cass pana atunci. La data de 15.10.2021 m-am imbolnavit de ... (vezi toată discuția)