Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, as vrea sa stiu daca o concubina are ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, as vrea sa stiu daca o concubina are dreptul la casa ...

Buna ziua, as vrea sa stiu daca o concubina are dreptul la casa concubinului dupa decesul acestuia. El nu are frati, si nu sunt copii din concubinaj.
Daca i face testament are drept altfel indiferent de cati ani au conviețuit nu are nici un drept..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat