Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cand as putea beneficia de pensie anticipata partial, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cand as putea beneficia de pensie anticipata partial, daca sunt ...

Cand as putea beneficia de pensie anticipata partial, daca sunt nascut pe 26 octombrie 1962, lucrez din septembrie 1981, cu intrerupere de 1 an jumătate (stagiul militar) + inca 9 luni intrerupere intre septembrie 1995 si iunie 1996?
Pensie anticipata partiala incepand cu 26/10/2022(60 ani).